Zahradní čerpadlo BP 3 Garden set
Kód: 1.645-357.0Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
BP 3 Garden Set Plus je díky sadě sacích a zahradních hadic okamžitě připravený k použití. Vysoce výkonné zahradní čerpadlo s dlouhou životností je vhodné pro zavlažování ze sudů/cisteren.
Výhody Zahradního čerpadla BP 3 Garden set
- Kvalitní čerpadlo vysaje snadno vodu z 8 m hloubky, např. z cisterny
- Dokonale vyvážený systém těsnění umožňuje připojení čerpadla bez použití nástrojů
- Pohodlná manipulace a snadná přeprava
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon motoru max.: | 800 W |
| Průtok max.: | < 3500 l/h |
| Čerpací výška: | 40 m |
| Tlak: | max. 4 bar |
| Nasávací výška: | 8 m |
| Přívodní teplota: | max. 35 °C |
| Připojovací závit: | G1 |
| Připojovací kabel: | 1,5 m |
| Napětí: | 230 – 240 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hmotnost bez příslušenství: | 8,1 kg |
| Hmotnost včetně obalu: | 12,8 kg |
| Rozměry (D x Š x V): | 220 x 405 x 260 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
