XTLINE Značkovač permanentní kuličkový - olejový | bílý
Kód: XT13335Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Popisovače/Tužky |
|---|---|
| EAN: | 8592021452446 |
| Barva: | bílá |
| Použití: | dřevo, plast, kov, kámen, obklady, sklo apod. |
| Rozměry: | 15x142 mm |
| Průměr hrotu: | 4,5 mm |
| Tloušťka linky: | 2,0 – 2,8 mm |
| Pracovní teplota: | 0–40 °C |
| Skladovací teplota: | 0–40 °C |
| Prodejní obal: | blistr |
| Hmotnost: | 16,2 g (náplň: 3,5 g) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
