XTLINE Značkovač permanentní hloubkový s pouzdrem | černý
Kód: XT13330Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Popisovače/Tužky |
|---|---|
| EAN: | 8592021452439 |
| Barva: | černá |
| Použití: | dřevo, plast, kov, kámen, obklady, sklo apod. |
| Rozměry: | 11x150 mm |
| Průměr hrotu: | 2,2 mm |
| Tloušťka značení: | 0,7 - 1,0 mm |
| Pracovní teplota: | 0-40°C |
| Skladovací teplota: | 0-40°C |
| Součást balení: | pouzdro na opasek |
| Hloubka linky: | max. 30 mm |
| Prodejní obal: | blistr |
| Hmotnost: | 12,5 g (náplň: 1,3 g) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
