XTLINE Zavlažovač pulzní + podstavec | plastový
Kód: SB4101Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Plastový kruhový zavlažovač s možností nastavení kruhového výseku. Pozinkovaný podstavec s připojením na vodu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavlažovače |
|---|---|
| EAN: | 8592021069927 |
| Pracovní tlak: | 4-6 bar |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | 0 °C až 40 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
