XTLINE Zahradní rozbočovač | 4-cestný
Kód: XT96026Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Rozbočovač se čtyřmi nezávislými ventily má komfortní zapojování a odpojování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozbočovacě |
|---|---|
| EAN: | 8592021239061 |
| Vstup: | 3/4" - 1" |
| Výstup: | 4 x 3/4" |
| Pracovní tlak: | 6 bar |
| Max. pracovní tlak: | 12 bar |
| Pracovní teplota: | 0 - 60 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
