XTLINE Vzduchová hadice spirálová
Kód: P19594 P19595 P19596 P19597 P19598 Zvolte variantuProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchové hadice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka hadice: | 7,5 m |
| Vnitřní průměr: | 8 mm |
| Vnější průměr: | 12 mm |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Hmotnost: | 0,7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
