XTLINE Vzduchová hadice spirálová
Kód: P19624H P19625H P19626H P19627H P19628H Zvolte variantuProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
| Varianta | Délka hadice | Vnitřní průměr | Vnější průměr | Max. tlak | Hmotnost |
| 6.0/8.0 mm, 5 m | 5 m | 6 mm | 8 mm | 10 bar | |
| 6.0/8.0 mm, 7.5 m | 7,5 m | 6 mm | 8 mm | 10 bar | |
| 6/8 mm, 10 m | 10 m | 6 mm | 8 mm | 10 bar | 0,4 kg |
| 6/8 mm, 15 m | 15 m | 6 mm | 8 mm | 10 bar | 0,5 kg |
| 6/8 mm, 20 m | 20 m | 6 mm | 8 mm | 10 bar | 0,7 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchové hadice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka hadice: | 7,5 m |
| Vnitřní průměr: | 6 mm |
| Vnější průměr: | 8 mm |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Hmotnost: | ? |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
