XTLINE Vzduchová hadice profi se spojkami
Kód: XT41905 XT41910 XT41915 XT41920 Zvolte variantuProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchové hadice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | modrá neprůhledná |
| Materiál: | PVC, PES vlákna |
| Vnitřní průměr: | 9 mm |
| Vnější průměr: | 15 mm |
| Max. tlak: | 16 bar |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
