XTLINE Vykružovací korunka diamantová | 8 mm
Kód: XT170008Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vykružovací diamantová korunka slouží pro přesné, rychlé vrtání do stavebních materiálů (dlažba, beton, mramor apod.).Jsou určeny pro úhlové brusky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací korunky |
|---|---|
| EAN: | 8592021237968 |
| Průměr: | 8 mm |
| Max. otáčky: | 10 000 ot/min |
| Výška vrstvy diamantu: | 10 mm |
| Max. hloubka prořezu: | 25 mm |
| Použití: | obklady, dlažba |
| Upínání: | M14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
