XTLINE Vrták vybrušovaný do kovu HSS-G | 3 mm
Kód: XT340030Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vrták HSS-G z rychlořezné oceli vyrobených dle normy DIN 338 s vrcholovým úhlem 118° pro vynikající kvalitu a přesnost vrtání. Vhodný pro vrtání různých materiálů, jako jsou legovaná i nelegovaná ocel, ocelolitina, temperovaná i tvárná litina, slitiny hliníky, bronz a mnoho dalších materiálů, u kterých hraje hlavní roli přesnost vyvrtaného otvoru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vybrušovaný HHS-G |
|---|---|
| EAN: | 8592021258499 |
| Průměr: | 3 mm |
| Celková délka (L): | L 61 mm |
| Pracovní délka: | 33 mm |
| Použití: | ocel, hliník, plast, bronz, litina, mosaz |
| Úhel břitu: | 36° |
| Směr řezu: | pravořezný |
| Vrcholový úhel: | 118° |
| Upínání: | válcová stopka |
| Materiál: | HSS-G, 4341 |
| Norma: | DIN 338 |
| Prodejní obal: | plastová krabička |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
