XTLINE Vrták vidiový SDS PLUS, 2 břity | 28x1000 mm
Kód: XT72891Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vrták vidiový je určen k vrtání do stavebních materiálů, jako jsou cihly, tvárnice, zdivo, beton nebo žula. Šroubovice zvětšená o 28% s velmi rychlým odvodem materiálu. Extra krátká vrtací hlava je zárukou přímého odvodu materiálu do šroubovice a sníženého rizika zanesení vrtáku. Samostředící hrot pro snadnější navrtání. Agresivnější řezné úhly a speciálně broušený karbidový břit pro rychlejší práci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky SDS PLUS |
|---|---|
| EAN: | 8592021198153 |
| Průměr: | 28 mm |
| Celková délka (L): | 1000 mm |
| Pracovní délka: | 940 mm |
| Použití: | cihla, tvárnice, zdivo, beton, žula |
| Upínání: | SDS PLUS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
