XTLINE Vrták vidiový SDS MAX, 4 břity | 40x800 mm
Kód: XT84080Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vrták SDS MAX má čtyřbřitý hrot pro rovnoměrné vrtání stavebních materiálů (beton, zdivo, žula apod.). Dvojitá šroubovice pro odvod odvrtaného materiálu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky SDS MAX |
|---|---|
| EAN: | 8592021237609 |
| Průměr: | 40 mm |
| Celková délka (L): | 800 mm |
| Pracovní délka: | 675 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
