XTLINE Vrták vidiový SDS MAX, 4 břity | 38x370 mm
Kód: XT83837Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vrták SDS MAX má čtyřbřitý hrot pro rovnoměrné vrtání stavebních materiálů (beton, zdivo, žula apod.). Dvojitá šroubovice pro odvod odvrtaného materiálu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky SDS MAX |
|---|---|
| EAN: | 8592021241538 |
| Průměr: | 38 mm |
| Celková délka (L): | 370 mm |
| Pracovní délka: | 245 mm |
| Použití: | cihla, beton, zdivo, žula atd. |
| Upínání: | SDS MAX |
| Hmotnost: | 1,33 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
