XTLINE Vrták vidiový SDS MAX, 4 břity | 16x540 mm
Kód: XT81654Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vrták SDS MAX má čtyřbřitý hrot pro rovnoměrné vrtání stavebních materiálů (beton, zdivo, žula apod.). Dvojitá šroubovice pro odvod odvrtaného materiálu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky SDS MAX |
|---|---|
| EAN: | 8592021241361 |
| Průměr: | 16 mm |
| Celková délka (L): | 540 mm |
| Pracovní délka: | 415 mm |
| Použití: | cihla, beton, zdivo, žula atd. |
| Upínání: | SDS MAX |
| Hmotnost: | 0,53 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
