XTLINE Vrták vidiový, válcová stopka | 6x150 mm
Kód: XT69061Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Agresivnější řezné úhly pro rychlejší vrtání. speciálně broušená karbidová destička vrtáku pro rychlé vrtání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válcová stopka |
|---|---|
| EAN: | 8592021195602 |
| Průměr: | 6 mm |
| Celková délka (L): | 150 mm |
| Pracovní délka: | 90 mm |
| Použití: | cihla, tvárnice, zdivo, beton, žula |
| Upínání: | válcová stopka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
