XTLINE Vrták vidiový, válcová stopka | 4x70 mm
Kód: XT69047Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Agresivnější řezné úhly a speciálně broušená karbidová destička vrtáku pro rychlé vrtání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válcová stopka |
|---|---|
| EAN: | 8592021195572 |
| Průměr: | 4 mm |
| Celková délka (L): | 70 mm |
| Pracovní délka: | 35 mm |
| Použití: | cihla, tvárnice, zdivo, beton, žula |
| Upínání: | válcová stopka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
