XTLINE Vrták prodloužený do kovu HSS-R | 4x220 mm
Kód: XT321040Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodloužené HSS-R |
|---|---|
| EAN: | 8592021454709 |
| Průměr: | 4 mm |
| Celková délka (L): | 220 mm |
| Pracovní délka: | 155 mm |
| Směr řezu: | pravořezný |
| Vrcholový úhel: | 135° |
| Upínání: | válcová stopka |
| Materiál: | HSS-R |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
