XTLINE Vrták plochý do dřeva | 20x150 mm
Kód: XT67020Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Plochý frézovací vrták do dřeva je ideální volbou pro profesionální montážníky, elektrikáře a stavební dělníky, kteří při vrtání průchozích nebo jiných otvorů vyžadují špičkový výkon a rychlost. Díky samořeznému středícímu hrotu a způsobu broušení vrták za minimálního tlaku snadno proniká materiálem a usnadňuje práci ve všech polohách. Šestihranná upínací stopka 1/4" pro efektivní přenos síly a praktické upnutí do Aku vrtačky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploché vrtáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021256716 |
| Průměr: | 20 mm |
| Celková délka (L): | 150 mm |
| Upínání: | šestihranná stopka 1/4" |
| Materiál: | HSS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
