XTLINE Vrták frézovací na dřevo, plast HSS | 8x90 mm
Kód: XT352890Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vrták frézovací na dřevo, plast je vhodný na použití pro vrtačku nebo aku šroubovák. Vrták je vyroben z HSS oceli.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézovací vrtáky |
|---|---|
| EAN: | 8592021240692 |
| Průměr: | 8 mm |
| Celková délka (L): | 90 mm |
| Použití: | vrtání do dřeva (sádrokarton), plastu |
| Hmotnost: | 0,028 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
