XTLINE Vrták do kovu cobalt HSS-Co 5 | 2 mm
Kód: XT350020Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Vrták do kovu vyrobený z rychlořezné oceli HSS s příměsí 5% kobaltu, která zvyšuje tvrdost vrtáku a prodlužuje jeho životnost. Dělená špička broušená pod úhlem 135° vyžaduje menší tlak při vrtání a zabraňuje pohybu vrtáku po povrchu. Vhodné pro vrtání oceli, nerezové oceli, litiny a jiných kovů. Upnutí vrtáku na válcovou stopku a lze opětovně brousit. Vrták je uložen v plastové tubě. Disponuje špičkou vrtáku SPLIT-POINT 135° pro dokonalé vystředění. Vybroušená šroubovice rychle odebírá vrtaný materiál.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cobalt HSSE-CO 5 |
|---|---|
| EAN: | 8592021097579 |
| Průměr: | 2 mm |
| Celková délka (L): | L 49 mm |
| Pracovní délka: | 24 mm |
| Použití: | ocel, nerezová ocel, litiny a jiné kovy |
| Upínání: | válcová stopka |
| Materiál: | HSS-Co 5 |
| Norma: | DIN 338 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
