XTLINE Visací zámek prodloužený | 52 mm
Kód: XT0933Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Litinový visací zámek s antikorozní úpravou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací |
|---|---|
| EAN: | 8592021201990 |
| Šířka: | 52 mm |
| Průměr oka: | 8 mm |
| Výška oka: | 72 mm (vnitřní) |
| Počet klíčů: | 3 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
