XTLINE Úhlová bruska 840 W, 125 mm
Kód: XT105125Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Úhlová bruska je univerzálním nástrojem pro broušení, řezání nebo dělení různých materiálů. Ochrana proti samovolnému rozběhu při výpadku proudu.
Výhody Úhlové brusky 125 mm 840 W
- Ochrana proti spuštění při výpadku proudu
- Ergonomické tělo
- Aretace vypínače pro řezání a broušení jednou rukou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlové brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021151547 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 840 W |
| Otáčky: | 10000 ot/min |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Závit vřetene: | M14 |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 77 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 88 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Součást balení: | klíč, rukojeť, kryt |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
