XTLINE Úhlová bruska 720 W, 115 mm
Kód: XT105115Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Konstrukce i vnější plášť brusky je odolný proti prachu pro dlouhou životnost motoru. Ochrana proti samovolnému rozběhu při výpadku proudu. Aretace vypínače pro řezání a broušení jednou rukou.
Výhody Úhlové brusky 115 mm 720 W
- Ochrana proti spuštění při výpadku proudu
- Ergonomické tělo
- Aretace vypínače pro řezání a broušení jednou rukou
- Nastavitelný ochranný kryt bez pomocí nářadí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlové brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021166107 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 720 W |
| Otáčky: | 11000 ot/min |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Závit vřetene: | M14 |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 83 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 94 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Součást balení: | klíč, rukojeť, kryt |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
