XTLINE Úderový šroubovák celokovový + bity 16 dílů
Kód: XT07116Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Tělo z CrV oceli kalené a odolné pro dlouhou životnost. Vroubkovaná rukojeť pro snadné povolení nebo utažení poškozených nebo rezavých matic, šroubů nebo vrutů. Bity s S2 úpravou s výbornou odolností.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úderové šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 8592021203130 |
| Rukojeť úderového šroubováku: | 1/2" 135mm |
| Bity: | 5/16" / 36mm: PH1,PH2,PH3,PH4 |
| Adaptér na bity: | 1/2" (8 mm) |
| Materiál: | S2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
