XTLINE Teleskopický nástavec na mini pilu XT102872, XT102972 | 1980 - 2430 mm
Kód: XT102873Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vyvětvovacím pilám |
|---|---|
| EAN: | 8592021446100 |
| Napětí: | 18 V |
| Délka nástavce: | 1980 - 2430 mm |
| Kompatibilita: | XT102872, XT102972 |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost bez baterie: | 1,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
