XTLINE Svítilna pracovní nabíjecí s výsuvným stativem | 4 500 lm, 4 000 mAh
Kód: XT60959Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 8592021447503 |
| Napětí: | 7,4 V |
| Světelný tok: | 1 200 / 2 500 / 4 500 lm (panely) |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion, 4 000 mAh (29,6 Wh) |
| Režim svícení: | nízký / střední / vysoký / OFF |
| Doba nabíjení: | 5 h |
| Doba svícení: | 9 h / 4,5 h / 2 h (panely) |
| Provozní teplota: | -10 °C až 25 °C |
| Ostatní vlastnosti: | power banka (USB-A) |
| Skladovací teplota: | -10 °C až 60 °C |
| Izolace: | třída ochrany III |
| Krytí: | IP54, IK07 |
| Součást balení: | USB kabel, nabíječka (5 V / 2 A) |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 1,5 kg (stativ) / 1 kg (svítilna) |
| Max. výsuv stativu: | 1,5 m |
| Upínací závit stativu: | 1/4" |
| Teplota barvy: | 6000-7000 K (studená) / 3500-4500 K (teplá) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
