XTLINE Svítilna montážní nabíjecí SLIM | 250 lm, 800 mAh
Kód: XT60616Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Montážní nabíjecí svítilna s dvěma magnety a háčkem na zavěšení. Praktická pro dílenské práce nebo autoservisy, ale uplatnění najde i v domácnosti. Svítilna disponuje barevný podsvícením ovládacího tlačítka a funkcí stroboskopu. Nabíjecí port USB-C. USB kabel je součástí balení. Doporučená nabíječka: 5 V/1 ADoplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 8592021261857 |
| Napětí: | 3,7 V |
| Světelný tok: | 250 / 120 lm |
| Typ baterie: | Li-pol, 800 mAh |
| Režim svícení: | vysoký / nízký / stroboskop / off |
| Doba nabíjení: | 4 hod. |
| Doba svícení: | 1,5 hod. (250 lm) / 3 hod. (120 lm) |
| Ostatní vlastnosti: | magnet na přichycení |
| Rozměr produktu: | 195x26x10 mm |
| Krytí: | IPX4 |
| Součást balení: | USB kabel |
| Hmotnost: | 71 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
