XTLINE Svítilna montážní nabíjecí | 420 lm, 4 400 mAh
Kód: XT60846Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 8592021447480 |
| Napětí: | 3,7 V |
| Světelný tok: | 120 / 420 / 45 lm |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion (18650), 4 400 mAh (16,28 Wh) |
| Režim svícení: | nízký / vysoký / přední LED |
| Doba nabíjení: | 4,5 h |
| Doba svícení: | 10 h (120 lm) / 3 h (420 lm) / 25 h (45 lm) |
| Rozměr produktu: | 60x32x190 mm |
| Krytí: | IPX4 |
| Součást balení: | USB kabel |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 300 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
