XTLINE Svítilna montážní nabíjecí | 240 lm, 2 200 mAh
Kód: XT60847Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Robustní montážní nabíjecí svítilna s magnety, háčkem a kloubem. Pogumovaný povrch zajišťuje pohodlnou manipulaci. Hlavní světlo doplňuje praktická horní LED dioda pro přímý svit. Nabíjecí port USB-C. USB kabel je součástí balení. Doporučená nabíječka: 5 V/2 ADoplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 8592021261833 |
| Napětí: | 3,7 V |
| Světelný tok: | 70 / 240 / 45 lm |
| Typ baterie: | Li-Ion, 2 200 mAh |
| Režim svícení: | nízký / vysoký / přední LED / off |
| Doba nabíjení: | 3,5 hod. |
| Doba svícení: | 10 hod. (70 lm) / 3 hod. (240 lm) / 22 hod. (45 lm) |
| Ostatní vlastnosti: | magnet na přichycení |
| Rozměr produktu: | 52x32x163 mm |
| Krytí: | IPX4 |
| Součást balení: | USB kabel |
| Hmotnost: | 197 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
