XTLINE Svítilna montážní | 200 lm, 3xAAA
Kód: XT60063Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Montážní svítilna s magnetem, háčkem a kloubem. Energeticky úsporná, COB LED dioda s vysokou svítivostí a životností. Baterie 3xAAA součástí balení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 8592021181377 |
| Napětí: | 3xAAA |
| Světelný tok: | 200 lm |
| Typ světla: | COB LED |
| Doba svícení: | 3 hod. (200 lm) |
| Ostatní vlastnosti: | magnet + háček, kloub |
| Rozměr produktu: | 230x40x55 mm |
| Součást balení: | baterie 3xAAA |
| Hmotnost: | 210 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
