XTLINE Stativ výsuvný | 600-1500 mm
Kód: XT130515Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hliníkový výsuvný stativ pro upnutí laseru nebo jiné elektroniky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky pro měření |
|---|---|
| EAN: | 8592021262182 |
| Nastavitelná pracovní výška: | 600-1500 mm |
| Velikost závitu: | 5/8" (1/4") |
| Materiál: | hliník |
| Součást balení: | redukce 5/8"-1/4" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
