XTLINE Sponkovačka pro 4 typy spon | 6-14 mm
Kód: XT19179Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Profesionální celokovová sponkovačka umožňuje pracovat se 4 druhy sponek - čalounické sponky, hřebíky, kolíky a kabelové sponky. Splňuje certifikát TÜV a tím zaručuje bezpečnost výrobku. Všestranné použití do dílny, stavbu i domácnost. Možnost nastavení síly úderu dle materiálu pomocí šroubu. Je pomocníkem pro snadnější práci, což zajišťuje velký zásobník s rychlým plněním. Na sponkovačce najdete šroub pro nastavení síly úderu. Pogumovaná rukojeť umožňuje pohodlnější práci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky |
|---|---|
| EAN: | 8592021116997 |
| Sponka čalounická: | 8-14 mm |
| Sponka kabelová: | 12-14 mm |
| Hřebík: | 6-14 mm |
| Kolík: | 14 mm |
| Použití: | dřevo, dřevotříska, překlížka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
