XTLINE Sponkovací kladivo | 6-10 mm
Kód: P19178Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Celokovové sponkovací kladivo s gumovou rukojetí lze použít na střešní izolace, instalaci koberců, tkanin apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky |
|---|---|
| EAN: | 8592021038183 |
| Šířka sponky: | 10,6 mm |
| Tloušťka sponky: | 1,2 mm |
| Výška sponky: | 6, 8, 10 mm |
| Použití: | dřevo, dřevotříska, překližka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
