XTLINE Spojka plastová mezikus pro 2 rychlospojky | 1/2"
Kód: XT96009Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Spojovací mezikus pro 2 rychlospojky slouží pro rychlé spojení 2 hadic.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konektory pro spojky |
|---|---|
| EAN: | 8592021238996 |
| Pracovní tlak: | 4-6 bar |
| Max. pracovní tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | 0 - 60 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
