XTLINE Spojka plastová | 1/2"
Kód: SB6010Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojky |
|---|---|
| EAN: | 8592021058792 |
| Velikost: | 1/2" |
| Pracovní tlak: | 4 - 6 bar |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Teplotní odolnost: | -10° až +40°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
