XTLINE Sada vykružovacích diamantových korunek 8 dílů | 6-68 mm, hliníkový box
Kód: XT170000Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Diamantová vykružovací korunka pro úhlovou brusku slouží k přesnému, rychlému vrtání do obkladů a dlažeb. Pro efektivní řezání pravidelně udržujte ostří korunky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací korunky |
|---|---|
| EAN: | 8592021237944 |
| Průměr: | 6, 8, 10, 20, 30, 35, 50, 68 mm |
| Max. hloubka prořezu: | 25 mm |
| Použití: | obklady, dlažba |
| Výška vrstvy diamantu: | 10 mm |
| Upínání: | M14 |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
