XTLINE Sada šroubováků, bitů a hlavic 44 dílů
Kód: XT078Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
The set of screwdrivers, bits and sockets is stored in a practical plastic holder.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady šroubováků |
|---|---|
| EAN: | 8592021261901 |
| Šroubovák plochý PL: | PL3x75 mm, PL5.5x100 mm, PL6.5x125 mm, PL8x150 mm |
| Šroubovák křížový PH: | PH0x75 mm, PH1x100 mm, PH2x125 mm |
| Šroubovák mini: | PL2.5x50 mm, PL3x50 mm |
| Bity 1/4": | PL4, PL5, PL6, PL7 |
| Hlavice nástrčné 1/4": | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm |
| Držák na bity: | 1/4" |
| Adaptér na bity: | 1/4" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
