XTLINE Sada segrových kleští 4 díly | 180 mm, texitlní obal
Kód: X0150Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
kleště: vnitřní rovné a zahnuté, vnější rovné a zahnutéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sady kleští |
|---|---|
| EAN: | 8592021117406 |
| Kleště vnitřní rovné: | 180 mm / 10-40 mm |
| Kleště vnitřní zahnuté: | 180 mm / 10-40 mm |
| Kleště vnější rovné: | 180 mm / 10-40 mm |
| Kleště vnější zahnuté: | 180 mm / 10-40 mm |
| Materiál: | 50CrV |
| Norma: | DIN 5244 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
