XTLINE Sada řezbářských dlát s dřevěnou rukojetí 12 dílů | textilní obal
Kód: XT790400Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Sada řezbářských dlát pro začátečníky v látkovém obalu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dláta |
|---|---|
| EAN: | 8592021151400 |
| Dláto V: | 10, 12 mm |
| Dláto půlkulaté: | 6, 10, 16, 25 mm |
| Dláto ploché: | 8, 12 mm |
| Dláto zkosené: | 17 mm |
| Dláto ploché prohnuté: | 12 mm |
| Dláto půlkulaté prohnuté: | 12 mm |
| Dláto lopatkové: | 18 mm |
| Materiál: | 60Crv |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
