XTLINE Sada řezbářských dlát s dřevěnou rukojetí 12 dílů | dřevěný box
Kód: XT790300Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Sada řezbářských dlát v dřevěném kufříku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dláta |
|---|---|
| EAN: | 8592021137770 |
| Dláto ploché: | 6,12 mm |
| Dláto prohnuté rovné: | 5 mm |
| Dláto půlkulaté mělké: | 9,15 mm |
| Dláto hluboké: | 16mm |
| Dláto zkosené: | 6mm (2ks) |
| Dláto špičaté: | 6mm (2ks) |
| Dláto oblé vnitřní: | 5 mm |
| Dláto oblé vnější: | 7 mm |
| Celková délka (L): | 200 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
