XTLINE Sada hlavic 1/4"-1/2" 108 dílů
Kód: XT40108Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Sada hlavic o velikostech 1/4"-1/2" nabízí širokou škálu nástrojů, která je ideální pro široké spektrum úkolů. Vše uloženo v pevném plastovém kufru s kovovými přezkami pro lepší zabezpečení a snadné přenášení. Sada je ideální pro ty, kteří hledají komplexní řešení pro běžné opravy nebo montáže s důrazem na odolnost a praktičnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické nářadí |
|---|---|
| EAN: | 8592021252886 |
| Hlavice nástrčné 1/2": | 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm |
| Hlavice nástrčné průmyslové 1/2": | 17, 19, 21 mm |
| Hlavice nástrčné prodloužené 1/2": | 14, 15, 17, 19, 22 mm |
| Hlavice nástrčné průmyslové prodloužené 1/2": | 17, 19 mm |
| Hlavice nástrčné 1/4": | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm |
| Hlavice nástrčné prodloužené 1/4": | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm |
| Hlavice zástrčné 1/4": | PL4, PL5.5, PL6.5 |
| Bity 8 mm: | PL8, PL10, PL12 |
| Ráčna: | 1/4" (72T, teleskopická), 1/2" (72T, teleskopická) |
| Nástavec: | 1/2": 125, 250 mm |
| Nástavec s rukojetí: | 1/4" |
| Kardan: | 1/4", 1/2" |
| Vratidlo: | 1/4" |
| Jezdec na prodloužení: | 3/8"-1/2" |
| Adaptér na bity: | 1/2"-5/16 (8 mm) |
| Klíč na svíčky: | 1/2": 16, 21 mm |
| Klíče: | IMBUS: 1.5, 2, 2.5 mm |
| Norma: | DIN 3124: standardní hlavice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
