XTLINE Sada hlavic 1/4" 46 dílů
Kód: XT40046Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Sada hlavic o velikosti 1/4" nabízí širokou škálu nástrojů, která je ideální pro široké spektrum úkolů. Vše uloženo v pevném plastovém kufru s kovovými přezkami pro lepší zabezpečení a snadné přenášení. Sada je ideální pro ty, kteří hledají komplexní řešení pro běžné opravy nebo montáže s důrazem na odolnost a praktičnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické nářadí |
|---|---|
| EAN: | 8592021231409 |
| Hlavice nástrčné 1/4": | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm |
| Hlavice zástrčné 1/4": | PH1, PH2, PH3 |
| Ráčna: | 1/4" (72 zubů) |
| Nástavec: | 1/4“: 50, 100 mm |
| Nástavec s rukojetí: | 1/4" |
| Nástavec pružinový: | 1/4" |
| Kardan: | 1/4" |
| Vratidlo: | 1/4" |
| Klíče: | IMBUS: 1.5, 2, 2.5 mm |
| Adaptér na bity: | 1/4" |
| Materiál: | CrV 50 (50BV30) |
| Norma: | DIN 3124: standardní hlavice |
| Prodejní obal: | krabice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
