XTLINE Sada hadicových svěrek 3 díly
Kód: XT50103Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Škrtící kleště (svorky) na vzduchové, palivové, převodovkové, brzdové hadice do průměru 19, 32 a 57 mm. Bezpečná aretace svíracím kroužkem. Svěrky jsou uzpůsobeny tak, že nepřeštípnou ani nezdeformují hadice. Svěrky nejsou vodivé.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady kleští |
|---|---|
| EAN: | 8592021223220 |
| Malá svěrka: | 6,3-19 mm |
| Střední svěrka: | 12,5-32 mm |
| Velká svěrka: | 19-57 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
