XTLINE Sada důlčíku a průbojníků 6 dílů | kovový box
Kód: PA234103Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady sekáčů |
|---|---|
| EAN: | 8592021119653 |
| Průbojníky: | 1, 2, 3, 4, 5 mm |
| Důlčíky: | 4 mm |
| Celková délka (L): | 130 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
