XTLINE Sada bitů a hlavic 121 dílů
Kód: P16641Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Šestihranný šroubovák s magnetickým držákem pro bity a hlavičky v nejpoužívanějších rozměrech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada bitů |
|---|---|
| EAN: | 8592021057177 |
| Magnetický držák s rukojetí: | 1x |
| Magnetický držák bitů: | 60 mm |
| Adaptér: | M1/4" 6HR-M1/4" 4HR 25 mm |
| Adaptér na háčky a křídlové matky: | 1x |
| Bity: | 1/4" 25mm: PL 3, PL 4, PL 4.5, PL 5, PL 5.5, PL 6, PL 6,5, PL 7, PL 8 |
| Hlavice nástrčné: | šestihranné: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm |
| Materiál: | CrV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
