XTLINE Rychlospojka plastová softgrip | 3/4"
Kód: XT96710Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hadicová rychlospojka umožňuje rychlé a pohodlné připojení ke kohoutku. Protiskluzové úchytyobjímky pro snadné připojení/odpojení mokré spojky.Uvolnění i připojení pouhým zatažením.Západky z kvalitního plastu. Instalace bez použití nářadí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojky |
|---|---|
| EAN: | 8592021238958 |
| Velikost: | 3/4" |
| Pracovní tlak: | 6 bar |
| Max. pracovní tlak: | 12 bar |
| Pracovní teplota: | 0 - 60 °C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
