XTLINE Rychlosklíčidlo kovové závitové | 2,0 -13,0 mm, 1/2-20UNF
Kód: P09120Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Rychloupínací sklíčidlo na vrtačku s CLICK-LOCK SYSTÉMEM, který umožňuje rychlou výměnuvrtáku bez použití kličky, zabraňuje jeho uvolnění a tlumí vibrace při vrtání. Celokovové sklíčidloz kalené oceli zaručuje dlouhou životnost a precizní přesnost vrtání s možností použití příklepu.Karbidové upínací fazetky s možností vrtání s příklepem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklíčidla |
|---|---|
| EAN: | 8592021057351 |
| Průměr: | 2-13mm |
| Velikost: | 1/2"-20UNF |
| D: | 42,5mm |
| L1: | 58,5mm |
| L: | 70,5mm |
| Přesnost: | 0,35 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
