XTLINE Rychlosklíčidlo kovové strojní kuželové CLICK LOCK | 1-13 mm, B16
Kód: P06301Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Rychloupínací sklíčidlo na vrtačku s CLICK-LOCK SYSTÉMEM, který umožňuje rychlou výměnuvrtáku bez použití kličky, zabraňuje jeho uvolnění a tlumí vibrace při vrtání. Celokovové sklíčidloz kalené oceli zaručuje dlouhou životnost a precizní přesnost vrtání s možností použití příklepu.Karbidové upínací fazetky s možností vrtání s příklepemDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sklíčidla |
|---|---|
| EAN: | 8592021057320 |
| Přesnost: | M0,05 P0,10 |
| Průměr: | 1-13 mm |
| D: | 51mm |
| L1: | 92,5mm |
| L: | 103,5mm |
| I: | 24mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
