XTLINE Rozstřikovač pistolový plastový | 5 funkcí
Kód: SB6014Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Hadicový postřikovač s pogumovanými prvky proti prokluzu. možnost regulace průtoku vody a aretace spouště.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole rostřikovací |
|---|---|
| EAN: | 8592021069880 |
| Pracovní tlak: | 3-4 bar |
| Max. tlak: | 7-8 bar |
| Pracovní teplota: | -5°C až +40° |
| Ostatní vlastnosti: | 5 funkcí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
