XTLINE Rozstřikovač pistolový kovový | 8 funkcí
Kód: XT96023Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kovový zahradní pistolový rostřikovač s pogumovanými prvky pro komfortní držení. Možnost regulace průtoku vody a aretace spouště. Nastavitelná tryska nabízí celkem 8 funkcí rozstřikování vody.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole rostřikovací |
|---|---|
| EAN: | 8592021239207 |
| Typ: | nastavitelný, pistolový |
| Pracovní tlak: | 4-6 bar |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Pracovní teplota: | 0 - 60°C |
| Ostatní vlastnosti: | 8 funkcí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
